SYSTEMY KLUCZA


Ujednolicony system klucza (Key Alike ) - to układ w którym wszystkie wkładki posiadają wspólne kodowanie i są otwierane kluczem o jednym kodzie. Każdy z użytkowników otwiera wszystkie pomieszczenia. Stosowany jest tam, gdzie nie ma wymagań dotyczących zróżnicowania poziomów dostępu.

System dostępu z kluczem generalnym (MASTER KEY ) - to rozwiązanie w którym jeden klucz otwiera każdą z wkładek o różnych kodowaniach. Rozwiązanie to posiada również drugą nazwę – klucza bezpieczeństwa, ponieważ w sytuacjach awaryjnych możliwy jest szybki dostęp do każdego z pomieszczeń. Wkładki bębenkowe otwierane są przez klucze indywidualne oraz klucz generalny. Możliwe jest również tworzenie mniejszych grup o niższym poziomie dostępu. Wówczas każda z grup jest zarządzana przez klucz grupowy oraz generalny.

System kontroli dostępu z wkładką centralną - to układ, w którym klucze o różnym kodowaniu otwierają jedną wkładkę bębenkową. Zazwyczaj stanowi ona wspólne przejście np. wejście do budynku, klatki mieszkaniowej, furtka lub brama garażowa.

Ważnym czynnikiem przy tworzeniu systemu klucza jest dobór produktów o odpowiednich parametrach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz znajomości rynku zabezpieczeń możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Systemy wykonujemy zarówno na wkładkach o podstawowym poziomie zabezpieczenia jak również na wkładkach o najwyższym stopniu bezpieczeństwa (wkładki antywłamaniowe). Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji systemu (od fazy projektowania do montażu na obiekcie).


ARTYKUŁY METALOWE, OKUCIA BUDOWLANE I MEBLOWE


Sprzedaż artykułów metalowych, okuć budowlanych i meblowych.

Współpracujemy z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Dostarczamy towary o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień.